Házenkářské naděje – dívky – Nymburk

Kemp Házenkářských nadějí – dívky – ročník 2002

Ve dnech 18. – 21. 1. 2017 se uskutečnil další kemp HN tentokráte týkající se dívek narozených v ročníku 2002.

Za OLK byly nominovány tyto hráčky: Roupcová Claudie, Foretová Magda, Stuchlová Veronika, Kubálková Klára a Hejlová Štěpánka z DHK Zora Olomouc a Lenka Šebestová z SK Žeravice.

Kromě testování se děvčata zúčastnila mnoha tréninkových jednotek s trenéry krajských výběrů a odehrála náročný turnaj mezi sebou.

Osvěžením byla beseda s reprezentantkami ČR Kamilou Kordovskou a Petrou Kudláčkovou. Reprezentantky trpělivě odpovídaly na veškeré otázky mladých hráček, snažily se předat své dosavadní zkušenosti a motivovat své mladé nástupkyně k další práci.

Kemp byl po fyzické stránce velmi náročný, ovšem všechny nominované hráčky se předvedly ve výborném světle, do svých výkonů daly maximum, žádný problém nenastal ani mimo tréninkové jednotky.

Do týmu Elite se dostaly díky svým výkonům Claudie Roupcová a Magda Foretová, ale ani ostatní děvčata z našeho kraje se v žádném případě nemají za co stydět.

Pro všechny je kemp velkým poučením, že je třeba na sobě tvrdě pracovat i mimo vlastní trénink a pokud to budou myslet s házenou vážně, je třeba obětovat i něco navíc.

Kemp se pro naše hráčky naštěstí obešel bez zranění.

dav

dav

dav

dav

mde

mde

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav