Poslední sraz Olympijských nadějí v této sezóně.

Třetí červnový čtvrtek se naposledy v této sezóně sešel výběr Olympijských nadějí dívek.  Tento minikemp měl za cíl zjistit momentální kondiční a herní výkonnost ovlivněnou koncem sezóny a fyzickou a psychickou únavou a na to potom navázat na začátku nové sezóny, kde budou děvčata znovu pro kontrolu testována. 14 dívek  se podrobilo testování ve čtyřech disciplínách – běh na 2x15m, pětiskok,driblink na 30m,hod míčem do dálky a rychlostní vytrvalost 10x20m. Děvčata si z testování odnesla výsledky pro porovnání a stejně jako jejich trenéři dostanou výstupní zprávu s navrženým řešením, jak, co zlepšovat

Po pauze následovala herní část, kde jsme chtěly vidět děvčata, jak se poprala s individuálními činnostmi jednotlivce, které jsme celý půlrok pilovaly a také jsme zkoušely různé herní varianty s různým obsazením na určitých postech.

Přesto, že byla na děvčatech vidět velká únava, všechny do toho šly naplno a nic neodflákly, takže děvčatům přejeme krásné prázdniny a těšíme se na spolupráci v další sezóně, která bude olympijská;-)